8.00 - 11.30 hod.
12.30 - 17.00 hod.

+420 494 539 027

Aktuality

Infocentrum uspělo v MYSTERY SHOPPINGU.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Turistická informační centra (TIC), jsou certifikována Jednotnou klasifikací TIC a pravidelně procházejí různými kontrolami. Kontroloři využívají metody mystery shopping – tedy hodnocení z pohledu zákazníka – a docházejí k závěru, že kontrolovaná centra poskytují vysoce kvalitní služby.

Mystery shopping je metoda výzkumu trhu v rámci Asociace turistických center, při které fiktivní zákazník hodnotí kvalitu poskytovaných služeb, aniž by o tom obsluha věděla. Vedle přesnosti a kvality podávaných informací inspektoři posuzují i čistotu prostředí a atmosféru, nabídku a aktuálnost propagačních materiálů i profesionalitu obsluhy. „Vypadá jako obyčejný zákazník, ve skutečnosti však hodnotí každé slovo pracovnic i vzhled samotného Turistického informačního centra.“ 

Mystery shopping letos proběhl 20.8.2020. Dopředu o něm pracovnice centra nikdy neví, mění se i hodnotitelé, aby je nebylo možné poznat. Při závěrečném hodnocení bylo rychnovské infocentrum posouzeno jako vyhovující z 97,62 %. Kde nám unikly 2,38 %? Jsou to drobnosti, které jsme již napravili. 

HODNOTÍCÍ FORMULÁŘ MYSTERY SHOPPING

Aktuality

© Copyright 2021 Městské informační centrum Rychnov nad Kněžnou.
Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Search