8.00 - 11.30 hod.
12.30 - 17.00 hod.

+420 494 539 027

Restaurace

Restaurace Penzion U Zvonu

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Penzion U Zvonu

Penzion a restaurant U Zvonu se nachází na Starém náměstí v historickém centru města.

Adresa: Staré nám. 70, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Tel.: 777 796 700, 777 796 792
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.uzvonu.com

Penzion a restaurant U Zvonu se nachází na Starém náměstí v historickém centru města Rychnov nad Kněžnou. Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí komfortně vybavené pokoje a stylovou restauraci se salónkem.. Hostům se nabízí posezení ve stylové restauraci s mezinárodní kuchyní. Penzion nabízí kapacitu 27 lůžek. Každý pokoj je opatřen klimatizací s individuálním nastavením teploty, barevnou TV, DVD, Wi-Fi připojením na internet, trezorem, minibarem atd.

Naše restaurace Vám nabízí příjemné posezení se širokou nabídkou pokrmů, včetně gastronomických specialit, čerstvých ryb a salátů. Jídla jsou pro Vás připravována z nejkvalitnějších a originálních surovin – např. panenského olivového oleje dováženého přímo z Itálie, jihoamerických steakových mas a sezónních surovin.

Dále nabízíme bohatou nabídku kvalitních tuzemských vín (Vinařství Petr Skoupil a Vinné sklepy Valtice) a zahraničních vín (italská vína z oblasti Marche a z rodinného vinařství Agricola Pagliari).

Café-bar nabízí italskou kávu zn. Lavazza, širokou nabídku dezertů, a to i domácí výroby. Dále nabízíme točené pivo Pilsner Urquell a také piva z rodinného pivovaru Bernard – především nefiltrovaný 12° ležák.

Dále naše restaurace nabízí jak denní, tak i víkendová menu a zajímavé gastronomické akce. K pracovním obědům je možné využít salónku pro klidné jednání. K dispozici je i dětský koutek pro nejmenší.

Aktuality

© Copyright 2020 Městské informační centrum Rychnov nad Kněžnou.
Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Search