Hotel Havel ***

Staré nám. 61, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- tel. 494 534 576
- e-mail: recepce(@)hotelhavel.cz
- www.hotelhavel.eu

Romantický Hotel Havel se nachází v samotném centru města Rychnov nad Kněžnou. Historická budova hotelu, která prošla kompletní rekonstrukcí, nabízí všem návštěvníkům útulné ubytování v romantickém stylu. Pokud k nám zavítáte, můžete v našem hotelu s rodinnou atmosférou prožít krásné chvíle.

Restaurace Hotelu Havel je otevřena denně od 11:00 do 22:00 hodin. Restaurace slouží nejenom pro hotelové hosty, ale také pro všechny milovníky jídla, kteří si rádi sami či s přáteli vychutnávají chvíle nad skvělým jídlem.

Tento prostor je zcela nekuřácký.

Do restaurace Hotelu Havel je zajištěn bezbariérový přístup a také wc.

Kapacita restaurace je 50 osob při běžném uspořádání. Prostor restaurace se dále dá uzpůsobit k pořádání školení a svatebních hostin, narozeninových oslav či koncertů a jiných příležitostných akcí.

V případě pořádání svatebních hostin lze přichystat tabuli pro cca 48 osob ve tvaru U nebo T.

Při svatebních hostinách zajišťujeme nejenom občerstvení, ale i kompletní výzdobu tabule a celého interiéru dle přání svatebčanů.

V restauračním prostoru se nachází také salónek pro cca 20 osob, který je vhodný pro klidné firemní posezení nebo rodinou oslavu.

Jídla české i světové gastronomie pro Vás připravují kuchaři pod vedením šéfkuchaře Petra Seiberta.

Vždy po půl roce připravují kuchaři nový jídelní lístek, aby měli naši hosté možnost ochutnávat stále něco nového. Každý měsíc pořádáme také tématicky laděné akce, například  dýňové speciality, zvěřinové hody, svatohavelské posvícení, zabíjačkové hody a další.

Hosté také mohou ocenit kromě dobrého jídla širokou nabídku vín, převážně tuzemských. K výběru jsou ovšem i vína zahraniční.

Akceptujeme platbu kreditní kartou a stravenkami Sodexho Pass, Cheque Dejeuner, Accor Services a Exitgroup.

Penzion - restaurant ***

Staré náměstí 50, Rychnov nad Kněžnou

+420 494 533 626

 

Penzion U Zvonu ***

Staré nám. 70, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- tel. 777 796 700, 777 796 792
- e-mail: info@pensionuzvonurk.cz
- www.uzvonu.com

Penzion a restaurant U Zvonu se nachází na Starém náměstí v historickém centru města Rychnov nad Kněžnou. Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí komfortně vybavené pokoje a stylovou restauraci se salónkem.. Hostům se nabízí posezení ve stylové restauraci s mezinárodní kuchyní. Penzion nabízí kapacitu 27 lůžek. Každý pokoj je opatřen klimatizací s individuálním nastavením teploty, barevnou TV, DVD, Wi-Fi připojením na internet, trezorem, minibarem atd.

Naše restaurace Vám nabízí příjemné posezení se širokou nabídkou pokrmů, včetně gastronomických specialit, čerstvých ryb a salátů. Jídla jsou pro Vás připravována z nejkvalitnějších a originálních surovin – např. panenského olivového oleje dováženého přímo z Itálie, jihoamerických steakových mas a sezónních surovin.

Dále nabízíme bohatou nabídku kvalitních tuzemských vín (Vinařství Petr Skoupil a Vinné sklepy Valtice) a zahraničních vín (italská vína z oblasti Marche a z rodinného vinařství Agricola Pagliari).

Café-bar nabízí italskou kávu zn. Lavazza, širokou nabídku dezertů, a to i domácí výroby. Dále nabízíme točené pivo Pilsner Urquell a také piva z rodinného pivovaru Bernard – především nefiltrovaný 12° ležák.

Dále naše restaurace nabízí jak denní, tak i víkendová menu a zajímavé gastronomické akce. K pracovním obědům je možné využít salónku pro klidné jednání. K dispozici je i dětský koutek pro nejmenší.

Pizza Taverna

Balbínova 254, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- tel. 775 963 212, 775 963 213
- e-mail: tavernark(@)seznam.cz
- http://www.pizzataverna.cz

Taverna v Rychnově nad Kněžnou byla otevřena 7.1.2004.
Od začátku se specializujeme na italskou a mezinárodní kuchyni. Proto také vaříme hotová jídla převážně italského typu, jako jsou těstoviny, noky, italská rizota. Přes obědy je možno také obědnat pizzu, kterou pečeme na římský způsob z vlastního tenkého těsta 250g na porci.
Při výběru surovin na pizzu se zaměřujeme především na kvalitu, abychom dosáhli co nejlepších výsledků proto většina surovin pochází přímo z Itálie. Po návštěvě veletrhu v Rimini v roce 2013 jsme začali spolupracovat s italským výrobcem speciální mouky na pizzu Di Marco, díky níž můžeme nabídnout Novinku Italské gastronomie "La Pinsa Romana". 
Z dalších specialit na jídelním lístku bych zmínili například šafránové rizoto s houbovou redukcí a kuřecími medailonky, salát césar - originální od roku 2004. Náš tradiční club sendvič není žádný kompromis, je skutečně spíše pro dvě osoby než pro jednoho.
Tato Pizzérie je nekuřácká a proto jí mohou navštěvovat bez obav i rodiny s dětmi, pro které máme tabuli na kreslení a krabici s hračkami aby se zabavily.

Hotel Studánka ****

Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- tel. 494 389 200
- e-mail: recepce(@)hotelstudanka.cz
- www.hotelstudanka.cz

Sladkosti Vám nabídneme od naší hotelové cukrářky, zákusky, poháry, dorty a jiné sladké speciality 

Hotelová restaurace s malebným jménem Madlenčina vám poskytne pohodlné a chutné stravování během vašeho pobytu. Zkušení kuchaři vás nasytí mezinárodními a zejména ryze českými pokrmy, které připravují zásadně z kvalitních surovin od renomovaných dodavatelů.

V hotelové restauraci se pohodlně najíte i pokud jste vegetariáni nebo holdujete bio potravinám. Dětský koutek se postará o vaše ratolesti a vy si budete moci plně soustředit na vysokou úroveň našich gastronomických služeb.
 
K pokrmům lahodících jazyku i oku přidáváme džbán pramenité vody z našich vlastních zdrojů se zvýšeným obsahem vápníku, hořčíku a minerálních látek.
 
 

Rychnovský rynek

Poláčkovo náměstí 82 , Rychnov nad Kněžnou

www.rychnovskyrynek.czrychnovskyrynek@gmail.com , +420 777 137 307 , +420 777 137 117

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

 

 

Restaurace Draha

Mírová 1545, 516 01  Rychnov nad Kněžnou 

www.ib777.com ,  panel@gapasro.cz , 603 505 588

 

Restaurant U Maxima

Panská 1492, Rychnov nad Kněžnou, +420 731 513 147 nebo  +420 602 160 894

Provozujeme restauraci s kapacitou 140 osob a s nabídkou teplé a studené kuchyně i poledního menu.

 

Restaurace Národní dům

 

Panská 79, 516 01 Rychnov nad Kněžnou , 494 534 480

 

 

Hotel Labuť

 Jiráskova 316, Rychnov nad Kněžnou

www.hotel-labut.cz , info@hotel-labut.cz , +420 724 191 395 a +420 494 530 160

U vstupu do hotelu se nachází bar, kde je možno si objednat alkoholické i nealkoholické nápoje. Dále je možnost objednávky jídel. V hotelu se nachází Restaurace, kde si zákazník může vybrat z široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů dle aktuálního nápojového lístku. Dále je možnost objednávky studených nebo teplých jídel. V hotelu se nachází Malý nekuřácký salónek s obsazeností 15 lidí. Daný salónek je možno si rezervovat.

 

 

Partnerské odkazy

logo-kraj logo-DSOHP logo-orlickehory

Karta hosta

karta-hosta

Kudy k nám

mapa

Certifikát

Certifikat-ATIC-2017